2023/2024-es tanév

  • Augusztus 24.  13:00 POK tanévnyitó ünnepség
  • Szeptember 7-10  zenekaraink vendégszereplése Przemysl-ben
  • Október 1.       17:00    Közös hangverseny a zenei világnap alkalmából a Przemysl-i zeneiskola növendékeivel       
  • Október 2.      17:30    Jubileumi ünnepség                      
  • Október 5.      10:00    ORSZÁGOS LUBIK IMRE TROMBITAVERSENY   területi válogatója
  • Október 12.    10:00   ORSZÁGOS FRISS ANTAL GORDONKAVERSENY   területi válogatója
  • November 13.   14:00    „B” tagozatos meghallgatások   
  • November 14.    16:00    „B” tagozatos meghallgatások     
  • November 24.    17:00      Növendékhangverseny   
  • December 7.  17:00    Kamarazene koncert        
  • December 16.    10:00 Hangszerbemutató  a Nagycsaládosok Egri Egyesületének
  • December 18.  17:00  Karácsonyi hangverseny     
  • Január 12-24   Félévi beszámolók    
  • Február 9.      17:00    Farsang         
  • Február  15.    18:00      Gavrucza-Nagy Pál  zongora hangversenye     
  • Február 16.    Hangszerbemutató a ZF óvodásainak
  • Február  17.     10:00    Növendékhangverseny                        
  • Február  21.     9:30    Kistérségi Bartók Béla Zongorafesztivál  
  • Február 28.       9:00     Ütős szakmai nap Angyal Zsuzsanna ütőművész vezetésével
  • Február 29.          10:00  ORSZÁGOS JENEY ZOLTÁN FUVOLAVERSENY   területi válogatója   
  • Március 8.      10:00   Nőnapi ünnepség                    
  • Március 14.      Szolfézs verseny       
  • Március 21.    10:00    Szimfonikus zenekari koncert a Pásztorvölgyi gimnáziumban 
  • Március 25.   Fúvószenekari koncert a Neumann Gimnáziumban
  • Április 13.      10:00     Fúvószenekari koncert a kis Dobó téren                
  • Április 16.         10:00     Klarinétos szakmai nap Bárány Zoltán vezetésével
  • Április 18.       11:00  Fúvószenekar koncertje az EKKE gimnáziumában         
  • Április 19.    Tantestületi kirándulás Nagyváradon
  • Április 23.       15:00   „B” tagozatos meghallgatások
  • Április 24.        10:00     Fagottos szakmai nap Tóth József és Tóthné Baranyi Anikó fagottművészek vezetésével
  • Április 24.        15:00    „B” tagozatos meghallgatások                
  • Április 25.      18:00    Zenei konzervatóriumban tanuló volt növendékeink koncertje                                      
  • Április 26.   17:00   Növendékhangverseny 
  • Április 26.     Zeneiskolánk kórusának minősítése   
  • Április 27.     10:00   Hathúros szakmai nap Solymári Tímea és Viola Éva gitárművészek vezetésével
  • Április 29.     Hangszerbemutató a Remenyik úti óvodában
  • Május 8.        18:00  Vonós tanszaki hangverseny
  • Május 10.      17:00    Gida gála
  • Május 10.       19:30 Koncertlátogatás a Zeneakadémián                                  
  • Május 11.       10:00-13:00  Nyílt nap
  • Május 13.     13:00-18:00  Felvételi       
  • Május 14.      16:00-18:00  Felvételi   
  • Május 16.       11:00  Koncert a Kossuth Zsuzsanna Technikum tanulói számára
  • Május 23.       11:00    Billent – és… Zongora szakmai nap  Gábor-Nagy Nóra és Turcsányi Janka vezetésével
  • Május 24.       Kürtös szakmai nap Szőke Zoltán és Zsupos Gábor kürtművészek vezetésével
  • Május 27.       Let’s Make Music (Weil András előadása)
  • Május 30 – Június 4.   Szolfézs alapvizsgák
  • Május 30 – Június 6.    Etűd vizsgák
  • Június 7-18.   Hangszeres vizsgák
  • Június 16.  18:00    A zeneiskola szimfonikus zenekarának koncertje Makláron.
  • Június 18.   18:00   Felnőtt növendékeink vizsgája
  • Június 19.   17:00   Eperjesi Zsófia (fuvola) koncertje
  • Június 21.   Tanévzáró ünnepségek

                                  16:30  Billentyűs, illetve Vonós-és népzene tanszak

                                 17:30  Fa-és rézfúvós, illetve Zeneismeret, Vokális és Akkordikus tanszak