Category

Versenyek

2019-05-08

Reményi Ede Emlékverseny eredménye

2019. május 3-án, Verpeléten rendezték meg a Reményi Ede Emlékversenyt, melyen növendékeink szép eredményeket értek el:

1. korcsoport:

Hornyak Hanna – hegedű, 1. helyezés

Felkészítő tanára: Ádám Endréné

Zongorakísérő: László Éva

 

Zalánki Sebestyén – zongora, 2. helyezés

Felkészítő tanára: Dr. Kalmárné Anka Ildikó

 

2. korcsoport:

Milák Johanna Jázmin – oboa, 2. helyezés

Felkészítő tanára: Gulyás-Huszárszki Éva

Zongorakísérő: Kardos-Kovács Erika

 

Szabó Gerda – hegedű, 2. helyezés

Felkészítő tanára: Ádám Endréné

Zongorakísérő: László Éva

 

Kamara kategória:

Esküdt Ádám furulya és Esküdt Gábor cselló, 2. helyezés

Felkészítő tanáruk: Birta Béla és Gulyás-Huszárszki Éva

 

Intézményünk megkapta a legsikeresebb iskola díját!

2019-04-30

Magánének verseny eredménye

Április 17-én Balassagyarmaton rendezték meg a II. Keönch Boldizsár Énekverseny a Zene-és Művészeti Iskolák Magánének Szakos Növendékei Részére elnevezésű versenyt, melyen zeneiskolánk növendéke, Csák Ádám II. helyezést ért el korcsoportjában.

Felkészítő tanára Belkovics Zoltán, zongorán kísérte Bajzáth Linda, akit a szakmai zsűri zongorakísérői különdíjban részesített.

 

2019-04-26

XIV. kamarazenei találkozó eredménye

Kazincbarcikán rendezték meg az Észak-magyarországi zene-és művészeti iskolák XIV. kamarazenei találkozóját, melyen Vadrózsák nevű, furulyás növendékeinkből álló csapatunk KIEMELT I. DÍJ-ban részesült. A kamarazenekar tagjai: Kun Veronika, Gyarmati Lili, Miklós Hanna.

Tanáruk: Szeredi Andrea

2019-04-25

II. Cserépfalui Kistérségi Rézfúvós Minősítő Verseny eredménye

Növendékeink szép eredményeket értek el a II. Cserépfalui Kistérségi Rézfúvós Minősítő Versenyen.

Bányi András Sándor – trombita 1. osztály- bronz minősítés

Kovács-Tesléry Ádám – tuba 1. osztály – bronz minősítés

Keresztes László Mátyás – trombita 1. osztály – arany minősítés

Kiss Dominik – kürt 3. osztály – ezüst minősítés

Prokaj Zsófi – kürt 4. osztály – arany minősítés

Majoros Máté – tenorkürt 4. osztály – ezüst minősítés

Antal Dániel – trombita 4. osztály – bronz minősítés

Tajti Péter – trombita 5. osztály – arany minősítés

Felkészítő tanárok:

– Bereznay András

– Gulyás László

– Karnizs Csaba

– Virágh Lilla

Zongorán kísért: Kardos-Kovács Erika

2019-04-17

X. Országos Czidra László Furulyaverseny eredménye

Fantasztikusan szerepeltek növendékeink a X. Országos Czidra László Furulyaverseny döntőjében!
Gyarmati Lili –  III. korcsoport III. helyezés.
Kun Veronika, Gyarmati Lili, Miklós Hanna – Kamara II. korcsoport III. helyezés.
Tanáruk, Szeredi Andrea tanári különdíjban, zongorakísérőjük, László Éva pedig korrepetítori különdíjban részesült! 

2019-04-10

I. Református Népdaléneklő Verseny eredménye

Növendékeink az I. Református Népdaléneklő Versenyen, Kisvárdán, csodás eredményeket értek el:

EGYÉNI KATEGÓRIA
I. korcsoport
Gáspár Lilla – “EZÜST” minősités

II. korcsoport
Horuczi Liza Krisztina – “ARANY” minősítés

III. korcsoport
Hegyi Rozina Janka – “KIEMELT ARANY” minősítés
Sebestén Emma Zóra – “EZÜST” minősítés
Lember Ákos – “ARANY” minősítés

V. korcsoport
Hadobás András Győző – “ARANY” minősítés

KAMARACSOPORT KATEGÓRIA
II. korcsoport
KÜS BODORKÁK – “KIEMELT ARANY” minősítés
Tagjai: Gáspár Lilla, Hegyi Rozina Janka, Horuczi Liza Krisztina

III. korcsoport
SZEDERKÉK – “EZÜST” minősítés
Tagjai: Barabás Csenge, Mikk Hortenzia Vivien
LENVIRÁGOK – “ARANY” minősítés
Tagjai: Elekes Boglár, Kovács Laura Emese

IV. korcsoport
NAGY BODORKÁK – “KIEMELT ARANY” minősítés
Tagjai: Barabás Csenge, Elekes Boglár, Kovács Laura Emese, Mikk Hortenzia Vivien, Milák Johanna Jázmin, Sebestyén Emma Zóra, Varga Borbála

V. korcsoport
BÚZAVIRÁGOK – “ARANY” minősítés
Tagjai: Milák Johanna Jázmin, Varga Borbála

Tanáruk: Gyura Fanni

2019-04-01

XV. Országos Zongoraverseny eredménye

Növendékünk, Csibi Orsolya Boglárka a Nyíregyházán megrendezett XV. Országos Zongoraverseny döntőjében, a korcsoportjában II. helyezést ért el. A zsűri ezenkívül a legszebb romantikus mű előadásáért különdíjjal is jutalmazta. Felkészítő tanára Kovácsné Gulyás Zsuzsanna tanári különdíjban részesült.