Category

Hírek

2019-06-03

Kollégáink elismerése

Pedagógus nap alkalmából három kollégánk kapott elismerést!
Ádám Endréné miniszteri elismerő oklevelet, Kovácsné Gulyás Zsuzsanna az Egri Tankerület kiváló pedagógusa elismerést valamint László Éva tanárnő pedagógus szolgálatért emlékérmet vehetett át. Kitüntetésükhöz szívből gratulálunk!

2019-05-28

Tanévzáró, beiratkozás időpontjai

Intézményünkben a tanévzárót június 14-én, pénteken tartjuk:

 – Fa- és rézfúvós tanszak, Vonós és népzene tanszak: 16:00 óra

 – Billentyűs tanszak, Zeneismeret, vokális és akkordikus tanszak: 17:00 óra

A 2019/2020-as tanévre a beiratkozás június 17-én és 18-án (hétfő, kedd) 09:00 – 18:00 óra között lesz.

2019-04-10

Nyílt nap, felvételi

Május 11-én (szombaton), 9:00 – 12:00 óráig zeneiskolai nyílt napot tartunk.

A zeneiskolai felvételire május 14-én és május 15-én, 14:00 – 18:00 óráig kerül sor.

2019-01-25

II. félévi térítési és tandíj befizetés

Intézményünkben a 2018/2019-es tanév II. félévi térítési díj, illetve tandíj befizetése az alábbi időpontokban zajlik:

2019. február 4. és 2019. február 15. között az alábbi beosztás szerint:

2019. február 4. és 2019. február 8. között 09:00 órától 16:00 óráig

2019. február 11. és 2019. február 15. között 09:00 órától 17:00 óráig

2019-01-02

Gyászjelentés

Mély fájdalommal tudatjuk, hogy szeretett tanárunk, kollégánk, Panyi Tibor türelemmel viselt hosszú betegség után 53 éves korában 2019. január 2-án hajnalban elhunyt.
Emléke szívünkben örökké él!

2018-09-04

Órabeosztások

A tanulói névsorok a zeneiskola faliújságján megtalálhatók.

Berczi Judit 09.06. 17:00 5. terem
Laczkó-Pető Balázs 09.06. 17:00 6. terem
Dr. Vörösné Papp Éva 09.07. 16:00 7. terem
Juhász András (klarinét) 09.06. 16:00-18:00 22. terem
Bereznay András 09.06. 15:00-17:30 30. terem
Kovács István 09.06. 15:00 19. terem
Gulyás László 09.06. 15:00 13. terem
Ferencné Kerekes Eliza (fuvola) 09.07. 15:00-17:00 11. terem
Barczi-Bennett Edina 09.06. 16:00-17:30 12. terem
Gavrucza-Nagy László 09.07. 16:00 20. terem
Dr. Kalmárné Anka Ildikó 09.06. 17:30 3. terem
Kardos-Kovács Erika 09.06. 16:30 3. terem
Bajzáth Linda 09.07. 15:00 3. terem
Vincze Viktória 09.06. 16:00-17:00 10. terem
Szabó Dávid (szaxofon) 09.06. 15:30 7. terem
Dr. Kiss Virág 09.07. 17:00-18:00 1. terem
Dezső Sándor 09.07. 17:00-18:00 5. terem
Virágh Lilla 09.07. 16:00 21. terem
Ágoston Ottó 09.06. 16:00 6. terem
Karnizsné Hócza Zsuzsanna 09.07. 17:00 16. terem
Jakab Zsófia (hegedű) 09.06. 16:00 25. terem
Gelencsér János 09.06. 18:00 26. terem
Ádám Endréné 09.06. 16:30 23. terem
Okos Tibor 09.06. 14:00-16:00 26. terem
Bányi-Szarvas Márta 09.06. 16:30-17:30 24. terem
Sebők György 09.07. 14:00 24. terem
Kovácsné Gulyás Zsuzsanna 09.05. és 09.06. 14:00-16:00 4. terem
Dusík István 09.07. 17:00 8. terem
Gulyás-Huszárszki Éva 09.07. 15:00-17:00 28. terem
Karnizs Csaba 09.07. 15:00-17:00 12. terem
Belkovics Zoltán 09.07. 15:00 2. terem
Birta Béla 09.07. 16:00 2. terem
Kelemen Rita 09.07. 14:00 14. terem
Magda Dávid 09.06. 16:00 17. terem
Szeredi Andrea 09.07. 17:00 10. terem
Hibay Éva 09.07. 15:00 5. terem
Révász Ágnes 09.05. 15:00-18:00

09.06. 15:00-18:00

16. terem